Dlaczego ważność mojej licencji wieczystej jest ograniczona czasowo?

W tym artykule dowiesz się:

  Czemu początkowe licencje mają termin ważności?

  W przypadku nowego zakupu licencja generowana jest na czas określony: pierwsza na 30 dni, druga na 45 dni. Po upływie tego czasu licencja jest generowana na czas nieokreślony (tzw. licencja permanent).

  Uwaga

  Jeśli na etapie realizacji zamówienia nie podałeś wymaganych danych, licencja może mieć jeszcze krótszy okres ważności - nawet 7 dni. Dlatego istotne jest przesłanie wymaganych danych, np. adresu MAC karty sieciowej czy wartości CID/Composite.

  Około 5 dni przed upływem ważności licencji przesyłamy Państwu kolejny (bądź docelowy) plik licencji. W razie nieotrzymania takiego pliku prosimy o przesłanie nam zgłoszenia w tej sprawie. 

  Jeżeli do posiadanej już licencji zostało zakupione i dodane kolejne stanowisko, nowo otrzymany plik licencji będzie również o ograniczonym okresie ważności - zgodnie z powyższym podziałem.

  Jak sprawdzić czy moja licencja jest na czas nieokreślony?

  W celu sprawdzenia czy posiadana licencja jest na czas nieokreślony, otwórz ją w Notatniku i poszukaj sekcji rozpoczynającej się od słowa „INCREMENT” i zawierającej nazwę np. „solidedgepremium”, „solidedgeclassic” lub „solidedge”.

  Jeżeli w tej samej linijce znajduje się słowo „permanent” znaczy to, że licencja jest na czas nieokreślony.

  2.png

  Jeżeli w tej samej linijce znajduje się data, oznacza to, że ważność tego składnika licencji (a często także całej licencji) trwa do tego dnia włącznie.

  1.png

  Może przydać Ci się również to:

   

  Czy ten artykuł był pomocny?
  Liczba użytkowników, którzy uważają ten artykuł za przydatny: 0 z 0

  Komentarze

  Komentarze: 0

  Zaloguj się, aby dodać komentarz.